Консультації онлайн Пошук
Загальні клінічні підрозділи
Julay V.V. IMG_8174.22 RESIZE_360x505.png
Жулай Володимир Вікторович
Консультативно-поліклінічне відділення
Завідувач консультативно-поліклінічним відділенням

vjuly@ukr.net

Кандидат медичних наук, лікар-хірург

Народився 29 червня 1960 року в м. Києві. В 1977 році закінчив середню школу №168 м. Києва. В цьому ж році  поступив в Київський медичний інститут на лікувальний факультет, який закінчив в 1983 році.

В 1983 році  поступив на роботу в Київський НДІ клінічної та експериментальної хірургії на посаду лікаря-хірурга, де і працював до 1996 року.

В 1996 році переведений на посаду лікаря-хірурга медичного центру «Біофармтех».

З 1998 року по 2011 рік працював головним лікарем, а потім директором медичного центру «Біофармтех».

З 2011 по 2014 рр. працював старшим науковим співробітником відділу хірургії стравоходу та реконструктивної гастроентерології Державної установи «Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О.Шалімова» НАМН України.

В 1999 році  захистив кандидатську дисертацію на тему «Порівняльна оцінка способів резекції печінки».

         

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут АДМІНІСТРАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців ЗМІ про нас Контакти ВАКАНСІЇ
Ми сьогодні Наша історія Академік Олександр Шалімов – пам'яті вчителя Віртуальний музей 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Адміністрація інституту Інформація для відвідувачів Пілотний проект Інноваційні методи лікування Центр лазерної хірургії Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad (Для зарубежных пациентов) Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo