Консультації онлайн Пошук
8127.png
Варга Аніта В'ячеславівна
Консультативно-поліклінічне відділення
Завідувач консультативно-поліклінічного відділення

anita_varga@mail.ru

Народилася 27 листопада 1970 році в м. Ніжин Чернігівської області. В 1988 році закінчила середню школу № 24 м. Києва. У цьому ж році вступила на лікувальний факультет І Ленінградського медичного інституту ім..І.П.Павлова. Закінчила Національний медичний університет ім.. О.О.Богомольця у 1996 році по спеціальності лікувальна справа.

У 1996 році, по закінченню інституту працювала в Київськму обласному ендокринологічному диспансері лікарем-ендокринологом та лікарем УЗД  до 2002 року.

В 1998році пройшла спеціалізацію на базі Київської Національної академії післядипломної освіти ім.. П.Л. Шупика за фахом «Ульразвукова діагностика».

 З 2002 по 2014 р., працювала завідувачем відділення ультразвукової та функціональної діагностики, а потім завідувачем консультативної поліклініки Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії та трансплантації ендокринних органів та тканин  МОЗ України

В 2012 році пройшла спеціалізацію на базі Київської Національної академії післядипломної освіти ім.. П.Л. Шупика за фахом «Організація та управління охороною здоров’я».

В 2012 році пройшла спеціалізацію на базі Київської Національної академії післядипломної освіти ім.. П.Л. Шупика за фахом «Ендокринологія».

З 2014 р року  по теперішній час працює завідувачем консультативно-поліклінічного відділення Національного інституту хірургії та трансплантології НАМН України.

 

            Одружена, виховує доньку.

Про інститут АДМІНІСТРАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців ЗМІ про нас Контакти
Ми сьогодні Наша історія Академік Олександр Шалімов – пам'яті вчителя Віртуальний музей 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Адміністрація інституту Інформація для відвідувачів Інноваційні методи лікування Центр лазерної хірургії Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad (Для зарубежных пациентов) Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo