Консультації онлайн Пошук
Публікації про інститут
04 березня 2016
КОНФЕРЕНЦІЯ - ТРЕНІНГ З ЛІКУВАННЯ РАН ТА РАНЕВИХ ДЕФЕКТІВ З ВИКОРИСТАННЯМ СИСТЕМИ TOP CLOSURE

03-04 березня 2016 р. в ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова» НАМН України відбулась дводенна конференція – тренінг з лікування ран та раневих дефектів в різнопланових хірургічних напрямках з використанням системи TOP CLOSURE (новий підхід до VAC¬ терапії з вакуумною системою VCARE).

Лектором конференції виступив відомий в міжнародних хірургічних колах спеціаліст з   пластичної   та   естетичної   хірургії,  голова  Медичного центру «Герцлія Медикал» та провідний спеціаліст відділення пластичної та естетичної хірургії клініки «Ассута» (Ізраїль), доктор медицини Морріс Топаз.

В перший день конференції, цільову аудиторію - лікарів загальної хірургічної практики, військових лікарів, фахівців служби екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, комбустіологів, було ознайомлено з можливостями клінічного застосування інноваційної технології TOP CLOSURE, як самостійного методу, так і в комбінації з вакуум-системою VCARE.

На другий день відбулися ряд тренінгів з чотирма групами лікарів з відпрацювання базових навичок та методик використання зазначеної системи при різнопланових хірургічних втручаннях на лабораторних тваринах.

Усі слухачі конференції - тренінгу отримали офіційний сертифікат що підтверджує проходження курсу.

Прес-служба НІХТ

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут АДМІНІСТРАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців ЗМІ про нас Контакти ВАКАНСІЇ
Ми сьогодні Наша історія Академік Олександр Шалімов – пам'яті вчителя Віртуальний музей 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Адміністрація інституту Інформація для відвідувачів Пілотний проект Інноваційні методи лікування Центр лазерної хірургії Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad (Для зарубежных пациентов) Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo