Консультації онлайн Пошук
06 грудня 2017
Зустріч з представниками органів студентського самоврядування вищих медичних закладів України

Адміністрація Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О.Шалімова провела зустріч та влаштувала екскурсію по закладу для представників органів студентського самоврядування вищих медичних закладів України, а саме з Києва, Тернополя, Львова, Івано-Франківська, Донецька, Луганська, Одеси, Харкова та Чернівців.

Напередодні на базі Національного медичного університету ім. Богомольця пройшов з’їзд представників органів студентського самоврядування, під час якого майбутні лікарі визнали, що Національний інститут хірургії й трансплантології  ім. О.О.Шалімова наразі є провідним науковим та практичним вітчизняним центром з діяльністю якого вони хотіли б познайомитись. Ми вже отримали перші відгуки та вирішили поділитися з вами.

Каже голова студентського парламенту Івано-Франківського національного медичного університету: Поїздка в Національний інститут хірургії й трансплантології стала несподіваним, але приємним компонентом з'їзду ОСС медичних ВНЗ. Побувавши в стінах, де працював сам О.О.Шалімов, відвідавши музей та прослухавши цікавий екскурс в його життя, я зрозумів, що потрібно завжди йти тільки вперед і розвиватися все своє життя, незважаючи на труднощі. А два томи "Атласу операцій на органах травлення", подаровані першим заступником з наукової та організаційної роботи Костилєвим М.В. дозволили буквально доторкнутися до спадщини великого хірурга»

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут АДМІНІСТРАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців ЗМІ про нас Контакти ВАКАНСІЇ
Ми сьогодні Наша історія Академік Олександр Шалімов – пам'яті вчителя Віртуальний музей 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Адміністрація інституту Інформація для відвідувачів Пілотний проект Інноваційні методи лікування Центр лазерної хірургії Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad (Для зарубежных пациентов) Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo