Консультації онлайн Пошук
Публікації про інститут
23 квітня 2015
«День серця» у м. Рівне

Подія була присвячена нашим співвітчизникам, котрі одужали після складних кардіохірургічних втручань, та була покликана показати, що вони залишаються повноцінними членами суспільства, можуть переносити нормальні фізичні навантаження, займатися повсякденними справами та спортом, іншими словами – не бути тягарем для своїх рідних та оточуючих.

Зі словами великої вдячності лікарям, оптимізмом та вірою у майбутнє, 10 мешканців міста - колишніх пацієнтів, які нещодавно перенесли складні операції на серці взяли участь у висадці саджанців дубів (що споконвіку символізуються у українців зі здоров’ям, силою та довголіттям), чим зробили місто Рівне ще більш зеленим та закликали співмешканців бути більш уважнішими до власного здоров’я.

«Операція на серці – це не тільки останній шанс на існування, це можливість продовження повноцінного, нормального життя, але реалізація цієї можливості багато в чому залежить від своєчасного надання якісної кардіохірургічної допомоги в високоспеціалізованому хірургічному центрі, а також правильно проведених післяопераційного та відновлювального періодів за наглядом кардіолога за місцем проживання… Щорічно в світі кілька сотень тисяч людей успішно переносять операції на серці. В Україні ця цифра складає близько 24 тисяч оперативних втручань, та нажаль охоплює лише 69% хворих, що потребують кардіохірургічної допомоги…» – прокоментував подію, директор Інституту Шалімова, головний хірург МОЗ, професор Олександр Усенко.

«Благородна щоденна праця медиків Інституту ім. О.О. Шалімова викликає особливу пошану. Адже здоров’я і життя – головне багатство кожного з нас. Пацієнт завжди повинен бути у центрі уваги.  Саме тому компанія «Такеда Україна» підтримала ідею провести цю соціальну акцію. Адже основна місія компанії – робити все для того щоб пацієнти нашої країни відчували себе якомога краще.

Кожна людина повинна усвідомлювати – для запобігання важких серцево-судинних хвороб необхідно перш за все дотримуватися здорового способу життя та регулярно проходити профілактичні обстеження у лікарів…» — зазначила директор компанії «Такеда Україна» Наталія Заго.

Прес-служба НІХТ

 

Переглянути відеосюжет «Сфера-ТВ» (24.04.2015)

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут АДМІНІСТРАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців ЗМІ про нас Контакти ВАКАНСІЇ
Ми сьогодні Наша історія Академік Олександр Шалімов – пам'яті вчителя Віртуальний музей 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Адміністрація інституту Інформація для відвідувачів Пілотний проект Інноваційні методи лікування Центр лазерної хірургії Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad (Для зарубежных пациентов) Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo