Консультації онлайн Пошук
Новини
13 жовтня 2017
Вплив трансплантації стовбурових клітин пуповинної крові при серцевій недостатності

В ДУ «Національному інституті хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова» НАМНУ завершили багаторічне фундаментальне дослідження впливу трансплантації стовбурових клітин пуповинної крові при серцевій недостатності. Провідними вченими інституту було показано значний позитивний вплив трансплантованих стовбурових клітин пуповинної крові: суттєве зниження проявів серцевої недостатності та значуще покращення якості життя пацієнтів.

Результати дослідження узагальнені та опубліковані у вигляді мононграфії «Трансплантація мононуклеарних стовбурових клітин пуповинної крові в комплексі лікування синдрому хронічної серцевої недостатності» під редакцією М. Костилєва та В. Оніщенка, яка доступна за посиланням.

Дана монографія – перша систематизована праця, присвячена застосуванню стовбурових клітин пуповинної крові – одного з найперспективніших типів стовбурових клітин. Актуальність даної роботи полягає в проблематиці серцевої недостатності. Незважаючи на існуючі методики лікування, поширеність серцевої недостатності продовжує зростати і єдиним радикальним методом лікування залишається трансплантація серця, яка є вкрай обмеженою. У своїй роботі автори запропонували ефективний додатковий метод лікування серцевої недостатності в комплексі консервативного лікування, що може суттєво подовжити термін перебування на листі очікування донорського серця.

Вже розпочато впровадження в клінічну практику результатів цього наукового дослідження.

Матеріали монографії рекомендовані до використання в навчальному процесі – з метою розширення теоретичних уявлень про патофізіологічні механізми серцевої недостатності та лікувальні можливості у пацієнтів з нею. 

Слід зазначити, що вітчизняне дослідження являється першим в світі. Подібне дослідження проводиться під егідою Американської асоціації серця і, як повідомляє Circulation Research, в ході першої фази клінічних випробувань було отримано попередні дані, що підтверджують ефективність застосування стовбурових клітин пуповинної крові при серцевій недостатності.

Пишаємось нашими науковцями!

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут АДМІНІСТРАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців ЗМІ про нас Контакти ВАКАНСІЇ
Ми сьогодні Наша історія Академік Олександр Шалімов – пам'яті вчителя Віртуальний музей 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Адміністрація інституту Інформація для відвідувачів Пілотний проект Інноваційні методи лікування Центр лазерної хірургії Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad (Для зарубежных пациентов) Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo