Консультації онлайн Пошук
23 жовтня 2017
Увага! Шахраї під виглядом співробітників НІХТ ім. О.О.Шалімова!

Звертаємо увагу! Останнім часом до НІХТ ім. О.О.Шалімова знову почала надходити інформація від громадян, яким пропонують пройти курс лікування новітніми, супердієвими ліками, а рекомендують і продають їх начебто співробітники НІХТ ім. О.О.Шалімова.

Доводимо до відома! Співробітники НІХТ ім. О.О.Шалімова не призначають поза очі, не пропонують та не продають ліків! Вся інформація про працівників закладу та його діяльність на нашому сайті, в тому числі і номера телефонів та електронні адреси.

У разі виникнення подібних ситуацій просимо не купувати сумнівну продукцію у невідомих людей та негайно звертатися до компетентних органів, аби не ставати жертвами шахраїв.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут АДМІНІСТРАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців ЗМІ про нас Контакти ВАКАНСІЇ
Ми сьогодні Наша історія Академік Олександр Шалімов – пам'яті вчителя Віртуальний музей 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Адміністрація інституту Інформація для відвідувачів Пілотний проект Інноваційні методи лікування Центр лазерної хірургії Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad (Для зарубежных пациентов) Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo