Консультації онлайн Пошук
Публікації про інститут
04 вересня 2014
Чотири життя Романа Сокуренка

Пресс-служба НІХТ ім. О.О. Шалімова   

Боєць батальйону «Азов» Роман Сокуренко, отримав під Іловайськом важке проникаюче осколкове поранення з множинними пошкодженнями органів черевної порожнини (діафрагма, печінка, шлунок, підшлункова залоза, кишечник). Але не дивлячись на це, він не кинув напризволяще поранених друзів. Спливаючи кров'ю, боєць витягнув з під обстрілу двох своїх товаришів, у тому числі Миколу Березового - мужа активістки Тетяни Чорновол. На жаль, їх поранення виявилися смертельними, і друзі, за якими кинувся Роман, загинули.

 

Батькам Романа тричі повідомляли про його смерть, але всупереч усьому він боровся за життя!

19 серпня, в край важкому стані Роман був доставлений до Інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова. Завдяки високому професіоналізму наших провідних фахівців, він успішно переніс шість надскладних оперативних втручань на органах черевної порожнини, що дозволило стабілізувати його стан.

 

Надалі була проведена консультація з делегацією німецьких лікарів, на чолі з професором Роландом Шмідтом, керівником хірургічної клініки госпіталю Бундесверу у м. Ульм. Професор Шмідт відзначив дуже високу кваліфікацію надання медичної допомоги докторами Інституту Шалімова, що дозволило будувати оптимістичні прогнози на одужання  практично безнадійного пацієнта. Спільно, німецькою делегацією та лікарями нашого Інституту, було прийнято рішення продовжити лікування пацієнта в німецькій клініці, під керівництвом професора Шмідта.

 

Колектив Інституту бажає Роману міцного здоров’я та скорішої зустрічі на рідній землі!

 

На превеликий жаль 23 вересня з Германії прийшла сумна звістка: у військовому шпиталі Бундесверу в місті Ульм від важких поранень помер учасник АТО Роман Сокуренко. Колектив Інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова висловлює глибокі і щирі співчуття його рідним та близьким. Вічна пам'ять герою!

 

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут АДМІНІСТРАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців ЗМІ про нас Контакти ВАКАНСІЇ
Ми сьогодні Наша історія Академік Олександр Шалімов – пам'яті вчителя Віртуальний музей 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Адміністрація інституту Інформація для відвідувачів Пілотний проект Інноваційні методи лікування Центр лазерної хірургії Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad (Для зарубежных пациентов) Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo