Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення онкологіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностики та ендоскопіїЛабораторія біохімії та бактеріологіїЛабораторія патоморфології та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїЗагальні клінічні підрозділи
Артеменко Михайло Олегович.png
Артеменко Михайло Олегович
Посада: Лікар-судинний хірург, завідувач відділення доопераційної діагностики та відновного лікування
Місце навчання: Національний медичний університет імені О.О.Богомольця
Стаж: 19 років
E-mail: ukr.phlebolog@gmail.com
Робочий телефон: +380683216644

Завідувач відділення доопераційної діагностики та відновного лікування

Кандидат медичних наук, судинний хірург вищої категорії, флеболог

Народився 1980 року в м. Києві в сім’ї лікарів.

У 2002 році закінчив Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця за фахом «лікувальна справа».

У 2002-2004 роках проходив інтернатуру з хірургії на базі відділення судинної хірургії Київської обласної клінічної лікарні. З 2004 року працював лікарем-хірургом відділення судинної хірургії Київської обласної клінічної лікарні. У 2005 році отпримав спеціалізацію – судинна хірургія.

У 2011 році отримав другу спеціалізацію – ультразвукова діагностика. Захистив кандидатську дисертацію по темі: «Діагностика та хірургічне лікування венозних форм вроджених судинних мальформацій нижніх кінцівок» у 2012 році.

2014 року прийнятий на посаду наукового співробітника відділу хірургії магістральних судин Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О.Шалімова. З 2014 року є завідуючим відділенням доопераційної діагностики та відновного лікування консультативно-поліклінічного відділення.

У 2016 році отримав вищу атестаційну категорію з судинної хірургії.

Неодноразово проходив стажування в флебологічних клініках Німеччини, Росії, Латвії, Туреччини. Є членом Української та Європейської асоціацій судинних хірургів, Балтійської та Німецької асоціацій флебологів. Володар премії Асоціації флебологів Росії за кращу оригінальну статтю (2011 рік).

Автор та співавтор 28 наукових статей та 8 патентів. Є фахівцем в мініінвазивному хірургічному лікуванні пацієнтів з захворюваннями вен із застосуванням склеротерапії, лазерних та радіочастотних методик. Виконує дисертацію на здобуття  наукового ступеню доктора медичних наук, тематика: малоінвазивне хірургічне лікування варикозної хвороби нижніх кінцівок.

Одружений, виховує двох синів.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Публічні закупівлі НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo