Новини
Group 703.png
04 лютого 2024
Всесвітній день боротьби проти раку або World Cancer Day

Щорічно 4 лютого відзначається Всесвітній день боротьби проти раку, який було засновано у 2000 році на першому Всесвітньому саміті по боротьбі з онкологічними захворюваннями у Парижі.

Підписана керівниками держав та провідних медичних центрів Паризька хартія боротьби з раком об'єднує науковців, практикуючих лікарів, громадськість та державні органи задля перемоги над однією з найнебезпечніших патологій - раком!

Головною метою проведення Всесвітнього дня боротьби проти раку є:

  • підвищення обізнаності про рак як про одне із найстрашніших захворювань сучасної цивілізації;
  • привернення уваги суспільства до запобігання, виявлення, лікування злоякісних новоутворень;
  • формулювання завдань, що стоять перед світом у боротьбі з онкохворобами;
  • заклик до політиків і членів організації «Міжнародний союз по боротьбі з онкологічними захворюваннями» (далі UICC) відноситися до раку, як до політичного пріоритету.

Актуальною темою Всесвітнього дня боротьби проти раку у 2022–2024 роках є усунення прогалин у догляді.

Лікування раку, догляд і супровід пацієнта після лікування відображає нерівність та несправедливість нашого світу. Оскільки, половина населення світу не має доступу до всього спектру основних медичних послуг. У слаборозвинених країнах багатьом людям відмовляють у базовій допомозі, незважаючи на те, що ми живемо за часів вражаючих досягнень у галузі профілактики, діагностики та лікування злоякісних новоутворень.

Дохід, освіта, місцезнаходження та дискримінація за ознакою етнічної приналежності, статі, сексуальної орієнтації, віку, інвалідності, способу життя – лише деякі з факторів, що можуть негативно позначитися на доступності до медичних послуг.

Але ці бар'єри можна змінити. Саме на це направлена багаторічна кампанія UICC, що дає можливість привернути увагу громадськості до цієї глобальної проблеми, нагадати про те, наскільки небезпечні та поширені зараз онкологічні захворювання.

Вчасна діагностика, яка досягається обізнаністю про рак та доступністю медичної допомоги, забезпечує позитивний клінічний результат в понад третині випадків.

 

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo