Новини
26 липня 2017
Зустріч адміністрації Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова з директором благодійного фонду “Допомагати просто!” Анною Павловою, керівником проектів Protech Solutions Ukraine Сергієм Пахолко та представниками ЗМІ.

25.07.2017 У Національному інституті хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова відбулася зустріч адміністрації закладу з директором благодійного фонду “Допомагати просто!” Анною Павловою, керівником проектів Protech Solutions Ukraine Сергієм Пахолко та представниками ЗМІ.

Від імені колектив та пацієнти Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О.Шалімова подяку за конче необхідну допомогу нашій установі - ремонт комп’ютерного томографа висловив заступник директора Михайло Володимирович Костилєв.

До уваги гостей було запропоновано проведення комп’ютерної томографії на відновленому устаткуванні жінці, якій напередодні зробили операцію з трансплантації частини печінки від живого родинного донора. В якості донора виступив її син.

Дослідження було необхідне для детальної оцінки післяопераційного стану хворої та вирішення питання подальшої лікувальної тактики. Лікарі Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова прокоментували усі етапи лікування пацієнтки, продемонстрували процедуру дослідження та поділились висновками, отриманими за результатами комп’ютерної томографії.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo