Консультації онлайн Пошук
Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділення онкологіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ хірургії магістральних судинВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїЛабораторія біохімії та бактеріологіїЛабораторія патоморфології та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїЗагальні клінічні підрозділи
костылев.png
Костилєв Михайло Володимирович
Відділ променевої та функціональної діагностики
Заступник директора з наукової роботи, доктор медичних наук, лауреат Державної премії України, заслужений лікар України, керівник відділу променевої та функціональної діагностики.

Кόстилєв Михайло Володимирович народився 04 жовтня 1963 року. 

В 1986 році з відзнакою закінчив Київський національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.

З 1986 року по теперішній час працює в Національному інституті хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова НАМН України.

1986-1987 рр. - лікар-кардіолог консультативної поліклініки

1987-1991 рр. - молодший науковий співробітник лабораторії функціональних методів дослідження кардіореспіраторної системи

1991-1994 рр. - молодший науковий співробітник лабораторії патофізіології серцево-судинної системи

1994-1995 рр. - старший науковий співробітник лабораторії патофізіології серцево-судинної системи

1995-2006 рр. - завідуючий лабораторією патофізіології серцево-судинної системи

2006-2016рр. - завідуючий відділом променевої діагностики

2016- 2018рр. - завідуючий відділом променевої та функціональної діагностики

2014 - 2018рр.. - перший заступник директора з науково-організаційної роботи

З 2018 - заступник директора з наукової роботи

В 1993 році захистив  дисертацію на здобуття  наукового ступеня кандидата медичних наук  на тему «Дослідження порушень скорочувальної функції міокарду у хворих на ІХС за допомогою побудови кінцевосистоличної залежності об’єм-тиск лівого шлуночка».

В 2006 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук на тему «Неінвазійні методи дослідженні в діагностиці та лікуванні тромбоемболії легеневих артерій та хронічної тромбоемболічної легеневої гіпертензії».

У 2000 році за цикл наукових праць «Діагностика, лікування та профілактика тромбоемболії легеневих артерій» у складі авторського колективу  удостоєний Державної премії України у галузі науки та техніки.

В 2007 році отримав почесне звання «Заслужений лікар України».

Кавалер ордена "За заслуги"  III ступеня (2018р)

Напрямки наукової діяльності М.В.Костилєва: розробка  нових та вдосконалення існуючих методів діагностики серцево-судинної системи (патологія брахіоцефальних судин, черевної аорти та її гілок, периферичних артерій та вен, судин портальної системи); діагностика порушень та вивчення патофізіології системного і органного кровообігу при захворюваннях серцево-судинної та травної системи; вивчення гемодинамічних наслідків реконструктивних та шунтуючих оперативних втручань на судинах, трансплантації нирок, печінки та серця; патофізіологічне обґрунтування нових методів хірургічного лікування захворювань серцево-судинної та травної системи.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ Про інститут АДМІНІСТРАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців ЗМІ про нас Контакти ВАКАНСІЇ
НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Ми сьогодні Наша історія Академік Олександр Шалімов – пам'яті вчителя Віртуальний музей 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Адміністрація інституту Інформація для відвідувачів Пілотний проект Інноваційні методи лікування Центр лазерної хірургії Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad (Для зарубежных пациентов) Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Лабораторний супровід Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo