Консультації онлайн Пошук
Публікації про інститут
26 лютого 2016
26 лютого 2016 р., відбулась науково-практична конференція «Шалімовські дні: розвиток ідей О.О. Шалімова в працях його учнів»

26 лютого 2016 року в ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології  ім. О.О. Шалімова» НАМН України була проведена науково-практична конференція «Шалімовські дні: розвиток ідей О.О. Шалімова в працях його учнів», що присвячена пам’яті  Великого вченого та хірурга, академіка Олександра Олексійовича Шалімова. 

Цього року конференція була монотематичною. Основні наукові доповіді стосувались внеску академіка Олександра Шалімова в розвиток кардіохірургії та кардіохірургічної служби.

Під час заходу відбувся брифінг для ЗМІ, на якому відповіді на запитання телжурналистів давали: заступник міністра охорони здоров`яУкраїни. В. Шафранський,  президент Національної академії медичних наук України В. Цимбалюк, головний хірург МОЗ, Голова асоціації хірургів України, директор інституту Шалімова О.Усенко та начальник кафедри військової хірургії Української військово–медичної академії, полковник медичної служби П. Заруцький.

Також в рамках конференції було проведено засідання Правління та Президії ВГО «Асоціація хірургів України» спільно з нарадою головних обласних хірургів.

Під час виступів жваво обговорювались актуальні проблеми реформування хірургічної галузі: від інституції головних  позаштатних спеціалістів та профільної організаційно-методичної установи до створення міжрайонних хірургічних центрів та визначення місця і ролі профільної медичної асоціації  в системі управління охороною здоров'я.

За результатами наради  направлено звернення ВГО «Асоціація хірургів України» з пропозиціями щодо посилення функцій профільних медичних асоціацій (шляхом внесення змін та доповнень до чинних нормативних актів МОЗ) та бачення оптимізації надання хірургічної допомоги.

Прес-служба НІХТ

 

Переглянути програму конференції

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут АДМІНІСТРАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців ЗМІ про нас Контакти ВАКАНСІЇ
Ми сьогодні Наша історія Академік Олександр Шалімов – пам'яті вчителя Віртуальний музей 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Адміністрація інституту Інформація для відвідувачів Пілотний проект Інноваційні методи лікування Центр лазерної хірургії Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad (Для зарубежных пациентов) Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo