Консультації онлайн Пошук
11 вересня 2018
Хірурги НІХТ ім. Шалімова врятували життя хворому, якому відмовили в усіх вітчизняних клініках, до яких він звертався.

 

Причиною відмови була складність видалення пухлини, котра проростала з легені в трахею та стінку аорти.

 В анамнезі у 54 річного Ігоря К 5 років тому була видалена пухлина гортані за місцем проживання. Чоловік одужав та повернувся до повноцінного життя. Нову пухлину виявили випадково під час флюорографії.

На цей раз в  Сумах оперувати чоловіка відмовились, посилаючись на анатомічну складність розташування пухлини та загрозу розриву аорти. Хворий звертався і в інші клініки України, та оперувати пацієнта можна було лише у високоспеціалізованому та багатопрофільному медичному закладі. Зрештою, з’ясувалося, що лише в НІХТ ім Шалімова є всі умови для порятунку чоловіка.

Спільними зусиллями операційних бригад торакальних та серцево-судинних хірургів була проведена унікальна операція, під час якої видалили пухлину з легені, видалили ділянку аорти з подальшим протезуванням та прибрали частину враженої трахеї з подальшою пластикою. За кілька днів стан хворого стабілізувався, нині він виписався зі стаціонару та продовжує амбулаторне лікування в Сумах.  

Хворий висловив щирі слова подяки всім лікарям інституту ім Шалімова, особливо д.м.н., провідному науковому співробітнику, лікарю-хірургу Андрію Сидюку та керівнику відділу трансплантації та хірургії серця, к.м.н., кардіохірургу Артуру Габрієляну.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут АДМІНІСТРАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців ЗМІ про нас Контакти ВАКАНСІЇ
Ми сьогодні Наша історія Академік Олександр Шалімов – пам'яті вчителя Віртуальний музей 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Адміністрація інституту Інформація для відвідувачів Пілотний проект Інноваційні методи лікування Центр лазерної хірургії Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad (Для зарубежных пациентов) Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo