Консультації онлайн Пошук
Новини
17 квітня 2017
Освітній семінар для кардіологів та лікарів функціональної діагностики: підсумки

Товариство молодих вчених ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології імені А.А. Шалімова» НАМНУ спільно з кафедрою хірургії серця та магістральних судин НМАПО імені П.Л. Шупика провели освітній семінар для кардіологів та лікарів функціональної діагностики. Зустріч відбулася 11 квітня. Семінар було присвячено веденню хворих з брадиаритміями, показам до тимчасової та постійної електрокардіостимуляції, а також можливостям хірургічного лікування порушень ритму серця.

Запрошеними лекторами були провідні фахівці в галузі порушень ритму серця ДУ «Національний інститут хірургії серця та магістральних судин імені М.М. Амосова» НАМНУ.

Семінар було організовано в рамках сучасного освітнього проекту для практикуючих кардіологів та лікарів функціональної діагностики за підтримки компанії Medtronic та Всеукраїнського реєстру пацієнтів з життєзагрозливими захворюваннями серця.

Сподіваємось, даний освітній захід був корисний для практикуючих лікарів.

Про наступні подібні освітні заходи Ви можете дізнатися на нашій сторінці в Facebook, або написавши листа на адресу yakushevandriy@gmail.com з зазначенням теми «Я хочу знати більше». 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут АДМІНІСТРАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців ЗМІ про нас Контакти ВАКАНСІЇ
Ми сьогодні Наша історія Академік Олександр Шалімов – пам'яті вчителя Віртуальний музей 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Адміністрація інституту Інформація для відвідувачів Пілотний проект Інноваційні методи лікування Центр лазерної хірургії Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad (Для зарубежных пациентов) Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo