Новини
photo_2024-01-02_15-39-31.jpg
03 січня 2024
Гігантська пухлина печінки

До нас звернулася пацієнтка, у якої вперше знайшли новоутворення в печінці ще в 2017 році. В провідному онкологічному центрі м. Москва їй було відмовлено в оперативному лікуванні та призначено паліативну допомогу - хіміоемболізацію пухлини та курс хіміотерапії.

Варто відмітити, що аналіз даних КТ 2017 року кардинальним чином відрізнявся від даних, які отримали при госпіталізації до Центру - гігантські розміри пухлини, порушення всіх анатомічних структур печінки.

Незважаючи на значний ріст пухлини та майже 2-кратне збільшення її розмірів, рішенням мультидисциплінарного консиліуму лікувальний план був змінений на користь оперативного лікування. Складна операція та важкий післяопераційний період вже в минулому.

Попереду реабілітація, моніторинг стану здоров'я, який вона буде проходити за місцем проживання та періодично у нашому Центрі.

Але вже без пухлини та з надією на нормальне життя!

 

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo