Післядипломна освіта
Післядипломна освіта

 

Курс тематичного удосконалення «Теоретичні та практичні питання гістосумісності та імуногенетики»


Курс тематичного удосконалення «Теоретичні та практичні питання гістосумісності та імуногенетики»

ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова» НАМН України повідомляє, що 20 вересня буде проведено 5-денний цикл тематичного удосконалення (програма безперервної післядипломної освіти) лекційно-практичний курс «Теоретичні та практичні питання гістосумісності та імуногенетики», який призначено для підготовки спеціалістів з лабораторної діагностики трансплантаційного імунітету та визначення ступеня гістосумісності.
До участі в курсах залучаються лікарі-лаборанти та біологи, які мають сертифікат спеціаліста з «Лабораторної та/або клінічної імунології», «Лабораторної генетики» та лікарі інших спеціальностей. Кількість курсантів/слухачів курсу не більше 15 осіб (з метою забезпечення оволодіння курсантами/слухачами практичних навичок).

Програма курсу

Мета циклу: підготовка спеціалістів з лабораторної діагностики трансплантаційного імунітету та визначення ступеня гістосумісності
​Категорія слухачів/курсантів: лікарі-лаборанти та біологи, які мають сертифікат спеціаліста з «Лабораторної та/або клінічної імунології», «Лабораторної генетики».
Підтвердження проходження курсів тематичного удосконалення – видача відповідного сертифікату та нарахування балів.
Тривалість навчання: 1 тиждень, 30 годин.
Форма навчання: очна.

Курсанти місцем проживання не забезпечуються.

За результатами ТУ видається сертифікат та курсант отримує 25 балів до безперервної післядипломної освіти.

При безпосередній реєстрації на курс, просимо надати копію диплому та сертифікату спеціалізації (за наявностві).
Контактна особа: Поломарчук Наталія Михайлівна +380672696736
Найближчий курс розпочнеться 20 вересня.
Деталі за посиланням: https://www.surgery.org.ua/News/Details/1be0215a-be68-4cf6-bcd3-510a1075209d
Додаткові матеріали: 

Презентація за темою лекції «Поняття про гістосумісність. Значення у солідній трансплантації» з курсу інформатизації та стажування «Трансплант - координація та основи трансплантології».
Курс інформації і стажування за напрямком «Трансплант-координація»


Курс інформації і стажування за напрямком «Трансплант-координація»

На базі ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О Шалімова» НАМН України проводить набір слухачів на курс стажування за напрямком «Трансплант-координація».

Програма курсу

Мета циклу: підготовка спеціалістів з трансплант-координації.
Категорія слухачів/курсантів: медичні працівники, будь якої спеціалізації, які мають диплом про вищу медичну освіту та сертифікат спеціаліста.
Підтвердження проходження курсів тематичного удосконалення – видача відповідного сертифікату за результатами заліку.
Тривалість навчання: 2 тижні, 60 годин./1 тиждень, 30 годин.
Форма навчання:очна.

Контактна особа: Салютін Руслан Вікторович +380677856235
Курс розпочнеться, коли буде набрана мінімальна кількість слухачів (10 чоловік)
Надсилайте свої заявки на електронну пошту r.salutin@ukr.net

 

ЦЕНТР ХІРУРГІЧНИХ ІННОВАЦІЙПартнером інституту в  реалізації  програм навчання, професійного вдосконалення та підвищення кваліфікації лікарів і медичних сестер є "Центр хірургічних інновацій"
переглянути відео про центр 

Запрошуємо пройти курси тематичного вдосконалення з лапароскопічної хірургії або приєднатись до майстер-класів за участю провідних фахівців у галузі передової хірургії на базі нашого Тренінгового центру!

Унікальна модульна система навчання у Центрі передбачає теоретичні та практичні заняття і спрямована на поетапне засвоєння інформації, а саме: заняття  на сучасних тренажерах - симуляторах, відпрацювання навичок на планшетах й біологічному матеріалі, а також в операційних експериментального відділу інституту, які обладнані сучасними хірургічними апаратами та інструментами для відкритого, лапаро-, ендо- й торокоскопічного доступу. 

​Тільки в нашому Центрі курсантам надається можливість асистувати провідним фахівцям-експертам з лікарень України, Німеччини, Франції, США і Канади під час виконання планових операцій, а також у форматі «живої хірургії». Центр обладнаний високотехнологічними операційними з можливостями конференц зв’язку з партнерами CSI в Україні та за кордоном.
​www.isurgery.com.ua 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Публічні закупівлі НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo