Новини
photo_2024-01-16_09-17-44.jpg
16 січня 2024
Уламок в перикарді

46-річний чоловік звернувся до нашого Центру зі скаргами на значну задишку та болі в грудній клітці, особливо в ділянці серця. Пацієнт вказував на неможливість повноцінного вдиху, до того ж біль ставав усе сильнішим, з'явилась задуха. Нещодавно, перебуваючи в зоні бойових дій, чоловік отримав важке осколкове поранення грудної клітки.

На КТ дослідженні візуалізувався уламок значних розмірів - 8×9 мм, який застряг в перикарді (зовнішня сполучнотканинна оболонка серця - тонкий, але щільний мішок, в якому розташоване серце). Дане специфічне розташування суттєво ускладнювало оперативне втручання.

Фахівці відділу торако-абдомінальної хірургії вирішили провести мініінвазивне торакоскопічне (через невеликий надріз в грудній стінці) видалення металевого уламка, із застосуванням магнітного інструментарію для евакуації його з товщі тканини.

Операція та післяопераційний період пройшли без ускладнень. Пацієнта виписано на амбулаторне лікування, де він готується до другого, реконструктивного втручання.

Даний клінічний випадок демонструє переваги поєднання високотехнологічних хірургічних методик та професіоналізму медичного персоналу нашого Центру для ефективного лікування поранень та відповідно, порятунку життя пацієнтів.

 

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo