Новини
photo_2024-01-04_17-45-45.jpg
05 січня 2024
Трансплантація печінки у 2023 році в цифрах

Всього за рік співробітниками відділення трансплантації та хірургії печінки було виконано 48 виїздів. Було відвідано 19 різних лікарень в 11 містах України. Було подолано близько 10 440 кілометрів, використано близько 380 літрів розчинів для перфузії та консервації органів та 720 кг льоду. Виконано 38 трансплантацій печінки, з яких 34 від посмертного донора та 1 спліт-трансплантація.

Трансплантація - це не лише операція. Це значна за обсягом праця, позитивний результат якої напряму залежить від командних зусиль підготовлених фахівців з різних клінічних напрямків – анестезіології та інтенсивної терапії, хірургів-трансплантологів та ендоваскулярних хірургів, гепатологів, терапевтів, фахівців лабораторної служби і багатьох інших.

Така трансплантаційна команда створена в нашому Центрі і продовжує працювати на благо пацієнтів з усієї України.

Нагадуємо, що всі операції з пересадки органів в Центрі та інші дії щодо включення до листа очікування, обстеження потенційних родинних донорів тощо, відбуваються за кошти державного бюджету.

 

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo