Новини
Шалімов.jpg
20 січня 2024
106 років від дня народження Олександра Олексійовича Шалімова

Сьогодні 106-та річниця від дня народження видатного хірурга зі світовим ім’ям, науковця, вчителя – Олександра Олексійовича Шалімова.

За своє життя Олександр Олексійович провів близько 40 000 операцій, за його авторством опубліковано понад 830 наукових праць та отримано 112 патентів на винаходи, він обраний до Академії медичних наук України та Нью-Йоркської академії наук.

Олександр Олексійович Шалімов провів першу вдалу пересадку підшлункової залози хворому на цукровий діабет, розробив і впровадив нові методи операцій при онкологічних захворюваннях, захворюваннях органів травлення, судин, серця. За його монографіями навчалось і сьогодні навчається молоде покоління хірургів.

Однак, працею його життя беззаперечно став заснований Київський інститут клінічної та експериментальної хірургії, який за роки свого існування трансформувався у Національний науковий центр хірургії та трансплантології НАМН України, та з честю носить ім'я свого засновника й першого директора академіка Олександра Шалімова.

 

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo