Новини
Шалимова (95).png
03 листопада 2022
Реконструктивно-відновна хірургія

Побутові чи виробничі травми, а сьогодні і бойова травма часто призводять до появи значних за обсягом дефектів м’яких тканин.

Естетичний дискомфорт, формування рубців, що унеможливлюють повноцінну амплітуду рухів, остеомієліт, розвиток гнійних ускладнень та сепсису, кровотечі з «оголених» судин є лише частиною тих проблем, що виникають, якщо дефекти тканин вчасно не усунути.

На допомогу таким пацієнтам приходять фахівці з реконструктивно-відновної хірургії. Транспозиція або вільна мікрохірургічна пересадка складних комплексів тканин, а часом комбінація тканинних клаптів (розмір яких іноді становить більше 30х10/15 см), операції з оптичним збільшенням та чіткий передопераційний план, досконале знання анатомії, тонкі рухи і здатність творити, – це все реконструктивно-відновна хірургія. 

 

В Інституті функціонує одне з найперших в Україні відділень, що займається реконструктивно-відновною та пластичною хірургією. Накопичено значний клінічний досвід та виконується весь спектр реконструктивних, пластичних і естетичних операцій.

Записатися на консультацію до пластичного хірурга можна тут (https://ehealth.surgery.org.ua/schedule.php) або за телефоном (044) 408-1436, (093) 542-3697.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Інформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відео та фоторепортажі про інститут Контактна інформація
logo