Новини
Group 1420.png
14 березня 2024
Всесвітній день нирки

Всесвітній день нирки відзначається щорічно у березні з метою підвищення усвідомленості про важливість здоров'я нирок та профілактики їх захворюваності. Цей день присвячений заходам, спрямованим на усунення факторів ризику розвитку нефрологічних захворювань, освіти населення щодо важливості здорового способу життя та регулярних медичних обстежень. Також акцентується увага на підтримці пацієнтів з хворобами нирок та наукових дослідженннях у галузі нефрології.

Заходи профілактики ниркових захворювань:

• регулярні медичні обстеження з метою виявлення порушень функції нирок

• режим пиття (підтримувати достатній рівень гідратації, вживаючи достатню кількість води протягом дня)

• збалансоване харчування (обмежити споживання надмірної кількості солі, цукру та насичених жирів, а також вживання алкоголю)

• фізична активність (активний спосіб життя, регулярні фізичні вправи)

• контроль прийому лікарських засобів (тільки за рекомендацією лікаря та з обов'язковим дотриманням вказівок щодо дозування).

Ці та інші заходи допоможуть зберегти здоров'я нирок та зменшити ризик розвитку різноманітних ускладнень.

 

 

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo