Національний науковий центр хірургії та трансплантології ім. О.О.Шалімова

Слідкуйте за новинами

Facebook Instagram

День Конституції України – одне з найважливіших державних свят нашої держави. Його святкують щорічно з моменту ухвалення Конституції України у 1996 році.

Ухвалення Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Конституція є головним Законом, яким гарантуються основні права та свободи громадянина України, демократичні засади управління державою, формується державний устрій.

Сьогодні, в умовах боротьби за свободу та незалежність, положення Конституції стають символом єдності українського народу, основою нашої державності та дороговказом у розбудові демократичної, правової та європейської України.

З Днем Конституції України!

 

Нагадування для студентів медичних ВУЗів:

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова запрошує випускників на інтернатуру (практична підготовка) за спеціальностями:

  • Хірургія
  • Анестезіологія та інтенсивна терапія
  • Патологічна анатомія
  • Радіологія
  • Лабораторна діагностика

Вступ за умовами конкурсу.

Особи, які мають бажання прийняти участь у Конкурсі, подають у відділ управління персоналом та документообігу Центру до 10 липня 2026 року наступні документи:

  • Резюме/автобіографічна довідка (загальна інформація про здобувача, досягнення під час навчання у ВМНЗ);
  • Мотиваційний лист щодо проходження інтернатури на базі Центру;
  • Заяву щодо участі у Конкурсі;
  • Копію паспорта (усі сторінки завірені власноруч), диплому з додатками, сертифікату КРОК 2 ;
  • Довідка про форму навчання (за кошти фізичних (юридичних) осіб або бюджетні кошти);
  • Рекомендаційний лист (за наявності);
  • Згоду на обробку персональних даних.

📞 Детальна інформація — за телефоном: 044-408-15-00

Вартість навчання - 8250 грн/місяць

📩 Чекаємо ваші резюме на email: hr.department.surgery@ukr.net

Науково-організаційне управління НАМН України повідомляє, що МОН України і ДНТБ починають цикл вебінарів для всіх наукових співробітників щодо подання даних до Національної системи дослідників.

Перший вебінар відбудеться 24 червня 2026 року о 15:00 за київським часом. Тема: «Актуалізація профілю ORCID для подання даних до модуля "Національна система дослідників" у Національній інформаційній системі URIS».

Другий вебінар відбудеться 25 червня 2026 року о 15:00 за київським часом. Тема: «Як правильно заповнити заявку до Національної системи дослідників України».

Обидва вебінари відбудуться у форматі Zoom та транслюватимуться на ютуб-каналі ДНТБ України.

Реєстрація здійснюється за посиланням: 

https://mon.gov.ua/news/mon-i-dntb-pochynaiut-tsykl-vebinariv-shchodo-podannia-danykh-do-natsionalnoi-systemy-doslidnykivv=6a39545c957c9&fbclid=IwdGRjcASnL_JjbGNrBKcvo2V4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHgz9MLJn7sGeFRBZdieO3OkLbRbln61abQoHmyj10XrjOpsS6fkdNN4yv00a_aem_FNMiY5r9uAjQT3TzatVucA