Адміністрація центру
Головний інженер
Опис відділу Співробітники відділу
Служба технічної підтримки Інституту створена для підтримки комфортних умов ведення медичної та наукової діяльності працівників шляхом забезпечення надійної та безперебійної роботи медичного обладнання, апаратури та засобів зв’язку усіх підрозділів.
 
Працівники служби – це висококваліфіковані інженери та техніки, які постійно підвищують свій рівень знань, беруть участь у профільних семінарах та конференціях.
 
Служба організована за наступним багаторівневим принципом:
- Користувач - звертається з питанням в службу підтримки по єдиному телефонному номеру або за допомогою електронної заявки.
- Диспетчер (1-я лінія підтримки) - реєструє звернення, при можливості допомагає користувачеві самостійно, або передає (і контролює виконання) заявку на другу лінію підтримки.
- Фахівці другої лінії підтримки - отримують заявки, працюють за ними або безпосередньо на робочому місці користувача, або в технічній лабораторії, при необхідності залучаючи до вирішення проблеми спеціалістів суміжних підрозділів, а в деяких складних випадках і сторонніх компаній.
 
Також інженери служби проводять: 
- профілактичні регламентні роботи з обладнанням для запобігання виникнення аварійних ситуацій; 
- навчання персоналу правильній експлуатації наявних приладів та обладнання; 
- контроль над дотриманням технічних норм з електробезпеки, освітлення; 
- беруть участь в комісіях по технічному стану обладнання; 
- допомагають відповідним службам в підготовці тендерних вимог на закупку нового обладнання та техніки; 
- складають акти по підготовці застарілої техніки для списання з балансу ті інше.
 
Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo