Консультативна поліклініка
Відділення підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних проток

У відділі хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних проток вперше в Україні була виконана лапароскопічна холецистектомія (видалення жовчного міхура): саме тут бере початок вся лапароскопічна хірургія країни. Окрім того, саме співробітниками відділу вперше в клінічній практиці було впроваджено метод електрозварювання живих тканин, розроблені  методи реконструктивно-відновлювальної хірургії жовчовивідних шляхів, мініінвазивні втручання при патології підшлункової залози. 

Відділ спеціалізується на наданні високоспеціалізованої медичної допомоги з наступних патологій:

 

  • Жовчокам`яна хвороба та її ускладнення, захворювання жовчного міхура та жовчних проток;
  • Реконструктивно-відновлювальна хірургія ушкоджень позапечінкових жовчних проток;
  • Доброякісна та злоякісна патологія позапечінкових жовчних проток, підшлункової залози, селезінки;
  • Лікування запальних захворювань підшлункової залози та їх ускладнень (розроблені та впроваджені сучасні малотравматичні методи оперативних втручань у хворих з некротичними формами гострого панкреатиту, які дозволили знизити летальність при даній патології у 2,3 рази, що є одним із найкращих показників не тільки в Україні, але й у світі).

Співробітниками відділу вперше в Україні трансплантовано комплекс «підшлункова залоза – нирка» в комплексному лікуванні цукрового діабету та його ускладнень.
       

Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь за телефонами (044) 454-20-18, (044) 454-20-09

 

Прийом фахівця здійснюється за направленням реєстратури.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo