Здати кров або плазму

Чекаємо на вас, донори!

Будні дні з 8-30 до 13-00

телефон відділення трансфузіології: (044) 497 - 30 - 01

Центр знаходиться:

Консультативна поліклініка

ДУ "НІХТ ім. О.О.Шалімова" НАМНУ,

1-й поверх

вул. Героїв Севастополя, 30

_________________________________________________

  Пам’ятка донора

Карта проїзду:

 

Їхати до зупинки «вул. Героїв Севастополя»:

від ст. метро «Політехнічний інститут»     -  швидкісним трамваєм (будь-який номер), або маршрутним таксі № 442Д; 

від залізничного вокзалу «Південний»      - маршрутним таксі № 401;

від залізничного вокзалу «Центральний» - швидкісним трамваєм (будь-який номер); 

_________________________________________________

Найбільш поширений спосіб донорства - здача цільної крові. Береться кров з вени на руці у кількості  450 мл за один раз. Процедура займає від 5 до 10 хвилин. Необхідно підтримувати інтервал між процедурами здачі крові. Цільну  кров можна здавати один раз в два місяці, але не більше 5 разів нарік. Плазму або  тромбоцити можна здавати один раз в два тижні.

Як відображається здача крові на здоров'ї?

При регулярній здачі крові відбувається профілактика хвороб імунної системи. Або так званих «накопичуваних хвороб», які викликані проблемами з обміном речовин. Це подагра, атеросклероз, а також порушення роботи шлунка, підшлункової залози, печінки.

Регулярна здача крові корисна для профілактики серцево-судинних хвороб, крім того, відбувається   самооновлення  всього організму. Надлишок крові та її складових – велике навантаження на серце та судини, та за допомогою донорства виводиться непотрібний баласт.

Вчені Фінляндії стежили, як впливає донорство на частоту інфарктів у чоловіків. Результати показали, що  частота інфарктів серед донорів менша в десятки разів!  Американські дослідники підтвердили, використовуючи своі спостереження, що частота серцевих нападів на 30 % нижча серед чоловіків, які являються постійними донорами.

Встановлено, що кровотворні органи здорової людини здатні швидко, впродовж декількох днів, відновлювати віддану кров. Цим пояснюється, чому донори зберігають гарне самопочуття та роботоспроможність, в них поліпшуються деякі життєві функції: апетит, сон, настрій. Організм донора стає з часом більш адаптованим до  крововтрат.

Здача крові безпечна для донора — використовуються тільки одноразові, стерильні системи для взяття крові, індивідуальні для кожного донора.

Донор, який регулярно здає кров  — це донор, кров якого найбільш безпечна, так як стан його здоров'я регулярно обстежується.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Публічні закупівлі НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo