Центр лазерної хірургії

ЛАЗЕРНІ ТЕХНОЛОГІЇ В НАЦІОНАЛЬНОМУ ІНСТИТУТІ ХІРУРГІЇ ТА ТРАНСПЛАНТОЛОГІЇ ІМЕНІ О.О. ШАЛІМОВА 

Лазерні технології в медицині застосовуються з метою діагностики, та лікування - як терапевтичного, так і хірургічного. Найбільш широко лазери використовуються саме в хірургічній практиці. Лазерні хірургічні установки суттєво трансформувалися за довгі роки застосування та в цілому ряді випадків продемонстрували певні переваги над традиційними хірургічними технологіями. Оптимальний вибір параметрів випромінювання та режимів роботи лазера дозволяє здійснювати вибірковий вплив на патологічні ділянки з мінімальною травматизацією навколишніх тканин. Унікальні властивості лазерного променя дозволяють виконувати раніше неможливі операції новими ефективними і мінімально інвазивними методами.

Назва "лазер" (laser) є абревіатурою від слів Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation - посилення світла за допомогою стимульованого емісією випромінювання. Лазерне випромінювання - світлове випромінювання, хвилі якого мають однакові довжину, частоту, амплітуду, спрямованість і невелику розбіжність. Іншими словами - це світловий потік, який складається з ідентичних хвиль, що йдуть одним пучком. 

ХІРУРГІЧНІ ЛАЗЕРНІ СИСТЕМИ, ЯКІ ВИКОРИСТОВУЮТЬ В НАЦІОНАЛЬНОМУ ІНСТИТУТІ ХІРУРГІЇ ТА ТРАНСПЛАНТОЛОГІЇ ІМЕНІ О.О. ШАЛІМОВА ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ:

  • ефективну контактну і безконтактну вапоризацію і деструкцію біологічної тканини;
  • сухе операційне поле;
  • мінімальне пошкодження навколишніх тканин;
  • ефективний гемостаз – зупинку крововтрати;
  • високу стерильність і абластичність;
  • сумісність з ендоскопічними і лапароскопічним інструментами.

Все це дає можливість ефективно використовувати хірургічні лазери для виконання найрізноманітніших оперативних втручань в проктології, урології, гінекології, оториноларингології, ортопедії, нейрохірургії і т.д.

ДО ПЕРЕВАГ ЗАСТОСУВАННЯ ЛАЗЕРНОГО ПРОМЕНЯ В ХІРУРГІЇ ВІДНОСЯТЬ:

  • стерильність
  • високий гемостатичний ефект
  • строго локальна дія (мінімальна травматизація тканин)
  • швидке загоєння рани (хороші косметичні результати)

У лазерному центрі Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова лазерні установки широко використовуються в проктології, дерматології та судинній хірургії.

Контактна інформація:

 (068) 321-66-44

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту НАШІ ФАХІВЦІ Наші партнери ВАКАНСІЇ 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Запис на процедуру HLA-типування Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Лабораторний супровід Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут Прес-служба
logo