Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
Костилев.JPG
Костилєв Михайло Володимирович
Посада: Заступник генерального директора з наукової роботи, завідувач відділу променевої та функціональної діагностики
Місце навчання: Національний медичний університет ім.О.О.Богомольця
Стаж: 38 років
Робочий телефон: +380444977134

Професор, доктор медичних наук, лауреат Державної премії України, заслужений лікар України.

Кόстилєв Михайло Володимирович народився 04 жовтня 1963 року. 

В 1986 році з відзнакою закінчив Київський національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.

З 1986 року по теперішній час працює в Національному інституті хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова НАМН України.

1986-1987 рр. - лікар-кардіолог консультативної поліклініки

1987-1991 рр. - молодший науковий співробітник лабораторії функціональних методів дослідження кардіореспіраторної системи

1991-1994 рр. - молодший науковий співробітник лабораторії патофізіології серцево-судинної системи

1994-1995 рр. - старший науковий співробітник лабораторії патофізіології серцево-судинної системи

1995-2006 рр. - завідуючий лабораторією патофізіології серцево-судинної системи

2006-2016рр. - завідуючий відділом променевої діагностики

2016- 2018рр. - завідуючий відділом променевої та функціональної діагностики

2014 - 2018рр.. - перший заступник директора з науково-організаційної роботи

З 2018 - заступник директора з наукової роботи

В 1993 році захистив  дисертацію на здобуття  наукового ступеня кандидата медичних наук  на тему «Дослідження порушень скорочувальної функції міокарду у хворих на ІХС за допомогою побудови кінцевосистоличної залежності об’єм-тиск лівого шлуночка».

В 2006 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук на тему «Неінвазійні методи дослідженні в діагностиці та лікуванні тромбоемболії легеневих артерій та хронічної тромбоемболічної легеневої гіпертензії».

У 2000 році за цикл наукових праць «Діагностика, лікування та профілактика тромбоемболії легеневих артерій» у складі авторського колективу  удостоєний Державної премії України у галузі науки та техніки.

В 2007 році отримав почесне звання «Заслужений лікар України».

Кавалер ордена "За заслуги"  III ступеня (2018р)

Напрямки наукової діяльності М.В.Костилєва: розробка  нових та вдосконалення існуючих методів діагностики серцево-судинної системи (патологія брахіоцефальних судин, черевної аорти та її гілок, периферичних артерій та вен, судин портальної системи); діагностика порушень та вивчення патофізіології системного і органного кровообігу при захворюваннях серцево-судинної та травної системи; вивчення гемодинамічних наслідків реконструктивних та шунтуючих оперативних втручань на судинах, трансплантації нирок, печінки та серця; патофізіологічне обґрунтування нових методів хірургічного лікування захворювань серцево-судинної та травної системи.