Новини
Шалимова (75).png
19 серпня 2022
Всесвітній день гуманітарної допомоги

19-го серпня відзначається Всесвітній день гуманітарної допомоги. Цей день — щорічне нагадування суспільству про необхідність дій, які покликані полегшити чиїсь страждання. Гуманність, неупередженість та незалежність –  це ті  привілеї, якими керуються усі члени як гуманітарних організацій, так і українці — добровольці-волонтери, які пішли шляхом гуманітарної місії.  

Ще рік тому в Україні небагатьом була відома ця дата. Та й саме питання гуманітарної допомоги не стояло так гостро на порядку денному. Але війна докорінно змінила усе.

Безкорисна допомога, яка надається, як з-за кордону, так і зусиллями українських волонтерів, громадських організацій та об’єднань, наближає нашу Перемогу!

Сьогодні ми дякуємо всім не байдужим. Всім тим, хто приходить на допомогу в найважчий час, всім тим, хто впевнений в нашій Перемозі!

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Інформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відео та фоторепортажі про інститут Контактна інформація
logo