Новини
Шалимова (47).png
27 червня 2022
Один з тридцяти, зі всього світу!

Олексій Вороняк - хірург-трансплантолог відділення трансплантації нирки Інституту, єдиний з України та один з 30 молодих трансплантологів з усього світу, пройшовши жорсткий конкурс на запрошення prof. Rutger J. Ploeg (Oxford), прийняв участь у навчальній конференції, яка проводилась в Італії у місті Губбіо.

Майстер-класи, презентації та жвава професійна дискусія, виступи найвідоміших експертів з питань трансплантації зі всього світу, таких як: Rutger J. Ploeg, Frank JMF Dor  (Велика  Британія), Enrico Benedetti, Robert Montgomery, Guliano Testa, В.Kaplan, Ivo G.Tzvetanov, Rainer W.G.Gruessner, J.Levental (США), Jan Lerut  (Іспанія -Бельгія), Bernadette Haase-Kromwijk (Нідерланди), M.Frongia, L. Furian (Данія, Італія) та трансплантолоів з Франції, Німеччини, Австрії, Індії збагатили новими знаннями, які безперечно будуть застосовані в нашому Інституті та дозволять покращити результати трансплантацій та життя пересадженого органу.

Колег-транспалантологів зацікавила і науково-практична інформація, нашого співробітника щодо результатів використання клітинних технологій  при проведенні операцій з трансплантації нирки. Такі дослідження ведуться в різних світових трансплантаційних центрах, а їх результати є дуже перспективними. Це ще раз доводить, що наш Інститут є вітчизняним  лідером не лише в практичній, а й у науковій трансплантології.

До відома: Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова НАМН України, має найбільший в Україні досвід виконання операцій з трансплантації органів та виконує весь спектр органних трансплантацій, а також всі можливості після-трансплантаційного супроводу та імунологічного обстеження.

Окремі слова подяки виказуємо Міністерству охорони здоров’я України за організацію супроводу співробітника Інституту до закордонного відрядження.  

Якщо Ви потребуєте трансплантації звертайтеся до професіоналів.

Координатори з питань трансплантації:

Шелест Володимир Володимирович (097) 904-38-76

Паляниця Сергій Семенович (050) 584-69-96

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти БЛАГОДІЙНІСТЬ
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут Контактна інформація Інформація для благодійників
logo