03 червня 2016
Компанія «Нова Пошта» подарувала клініці Інституту Шалімова біохімічний аналізатор крові «Thermo Fisher Scientific»

3 червня 2015 р., голова соціальних проектів PR - департаменту компанії «Нова Пошта» передав в дар експрес-лабораторії відділення інтенсивної терапії клініки Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова  біохімічнийаналізатор крові «Thermo Fisher Scientific».

Прилад призначений для швидкого визначення біохімічних показників крові у пацієнтів із захворюваннями різного ґенезу, які потребують високоспеціалізованого хірургічного лікування та хірургічних втручань найвищої ступені складності (у т.ч. при комбінованих бойових політравмах, при органній або тканинній трансплантації, а також при різних резекціях і протезуванні).

Передача документації на прилад.

Від імені лікарів установи, слова щирої вдячності за підтримку та надану суттєву допомогу сказав благодійникам директор Інституту, д.мед. н., професор Олександр Усенко. Він зазначив, що небайдуже та дбайливе відношення до пацієнтів (а особливо до воїнів АТО, які проходять високоспеціалізоване лікування в Інституті Шалімова) з боку компанії «Нова Пошта», дає можливість поставити обстеження поранених бійців та усіх хворих на якісно новий рівень і сприятиме ще більш оперативній роботі діагностичних підрозділів Інституту, що в свою чергу веде до реального втілення у життя європейських стандартів діагностики і лікування громадян України.

Прес-служба НІХТ

Переглянути фотозвіт про подію