Новини
Шалимова (91).png
20 жовтня 2022
20 жовтня

У цей день відмічається Всесвітній день боротьби з раком молочної залози. Його мета привернути увагу світової спільноти до проблем ранньої діагностики та лікування цієї недуги.  За даними ВООЗ, рак молочної залози є найпоширенішим раковим захворюванням серед жінок як в розвинених, так і в країнах, що розвиваються.

Рак молочної залози – злоякісна пухлина, яка розвивається з клітин молочної залози.  Найчастіше хвороба починається в клітинах часток (залоз, які  виробляють молоко) або в протоках (за якими молоко з часток потрапляє в сосок) молочних залоз.

Захворювання є підступним і на ранніх стадіях може себе не проявляти.  Але є ознаки раку молочної залози, які повинні насторожувати.

– безболісне щільне утворення в молочній залозі;

– зміна форми молочної залози;

– зморщування або втягнення шкіри грудей;

– відчуття дискомфорту або біль в одній з молочних залоз;

– ущільнення або припухлість на соску, а також його втягнення;

– кров’янисті виділення із сосків;

 – збільшення лімфатичних вузлів під пахвою з одного боку.

Хоча б один з цих симптомів – достатній привід для негайного звернення до лікаря!

В Інституті Ви можете отримати весь спектр мамологічної допомоги. Консультація високопрофесійними спеціалістами, діагностика на сучасному обладнанні, мініінвазивна біопсія та високоякісне патоморфологічне дослідження, оперативні втручання всіх типів включно з первинною реконструкцією молочної залози та мікросудинною реконструктивно – відновною пластикою.

Не нехтуйте своїм здоров’ям! Звертайтеся до професіоналів!

Кабінет мамолога
📞Для запису телефонуйте: (044)454-20-25, або (096)930-91-57

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Інформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відео та фоторепортажі про інститут Контактна інформація
logo