Новини
Шалимова (70).png
11 серпня 2022
Безпечне транспортування пацієнтів медичним транспортом або реанімобілем

Якщо Вам або Вашим близьким потрібно дістатися до медичного закладу, або ж навпаки, додому з медичних установ, після отриманого лікування доступною є послуга транспортування пацієнта медичним транспортом Інституту.

Сучасні медичні авто, включно з реанімобілями, що обладнані відповідною технікою, професійна команда лікарів та медичних сестер впорається з будь-якою проблемою. 

Замовляючи послугу «Медичний супровід та транспортування» Ви отримуєте безпечне транспортування з професіональною, кваліфікованою бригадою медичних працівників у спеціальному автомобілі, який оснащений високотехнологічним передовим обладнанням, що дозволяє транспортувати дуже тяжких пацієнтів, в тому числі тих, хто потребує штучної вентиляції легень.

Нашими перевагами є:

- професіоналізм;

- індивідуальний підхід ;

- швидке реагування;

- сучасний медичний транспорт;

- доступні ціни.

 

Перевезення пацієнтів доступне як в межах, так і поза межами м. Київа.

Для замовлення послуги телефонуйте: (044)408-14-36, (093)542-36-97

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Інформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відео та фоторепортажі про інститут Контактна інформація
logo