трансплантация (2).jpg
07 червня 2021
Три врятовані житті

У п'ятницю, поки жителі міста прокидалися і пили ранкову каву, спеціалісти Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова разом з колегами із Центру нефрології та діалізу рятували життя трьом важкохворим людям, проводячи пересадку органів від людини, яка помираючи дала їм надію на порятунок. Високопрофесійні фахівці Першої міської клінічної лікарні боролися за життя чоловіка після інсульту, та, на жаль, були безсилими. Але родичі загиблого, після розмови із трансплант-координатором, ухвалили серйозне рішення і дали згоду на трансплантацію органів. Тому спеціалісти Інституту вирушили до Першої міської клінічної лікарні, де виконали мультиорганне вилучення печінки та нирок.

Печінку трансплантували спеціалісти нашого Інституті реципієнту з вірусним гепатитом С та цирозом печінки, який ускладнився рецидивуючими кровотечами з вен стравоходу, що мало пряму загрозу його життю. 

Дві нирки були пересаджені хірургами Центру нефрології та діалізу.

Трансплантація розвивається і все більше людей погоджуються на органну донацію, щоб частинка їх рідних і близьких людей продовжувала жити в тілі іншої людини.

Дякуємо Українському центру трансплант-координації, колегам з Першої міської клінічної лікарні, усім спеціалістам, котрі були задіяні у трансплантації. Наша вдячність та шана родичам загиблого.