nefrologist.jpg
27 березня 2021
Сьогодні у світі відзначається День нефролога

Це добра нагода привітати усіх лікарів і працівників відділу хірургії та трансплантації нирки нашого Інституту та всіх колег. Побажати їм міцного здоров'я, успіхів, досягнень у професійному та особистому житті. 

Співпраця нефрологів і наших колег трансплантологів дає змогу якісно надавати медичну допомогу всім пацієнтам із хронічною хворобою нирок і це дає шанс на друге життя методом трансплантацій.

Окрім цього саме лікарі-нефрологи забезпечують в подальшому післятрансплантаційний супровід цих хворих. І це є дуже важливим для того, щоб нирка могла функціонувати в повному обсязі довгі роки.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo