Новини
png_20220329_213233_0000.png
31 березня 2022
Об'єднуємо сили для нашої перемоги!🇺🇦

Триває вже другій місяць війни. Кожен з нас розуміє, що наші перемоги на полі бою, не можливі без надійного тилу, до якого відносяться і лікувальні заклади. Безперебійне їх функціонування є однією з запорук нашої перемоги.

Тому ми вдячні небайдужим- тим хто не стоїть осторонь, а допомагає віддаючи усе, що у нього є. Благодійний фонд banda_dobra, Добровольчий шпиталь oranta_hospital, ресторани компанії Food vs Marketing Dumbledore's army, «Центр «Волонтерства та захисту» в лиці Натіна Артура, Ткача Богдана, Салагуба Володимира, Сергій Притула та багатьом іншим дякуємо Вам за допомогу.

Окрема подяка нашим товаришам з дружньої Польщі, мешканцям Powiat Garwoliński та особливо старості округу Mirosław Marek Walicki, які системно допомагають Україні та Інституту.

Об'єднуємо сили для нашої перемоги!🇺🇦

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo