Ковель (1).jpg
26 лютого 2021
Разом краще!

У ніч на 26 лютого співробітниками Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова у тісній взаємодії з медиками Ковельського МТМО виконано мультиорганний забір з послідуючою трансплантацією.

Трансплантацію серця та двох нирок проведено на базі Ковельського МТМО, а трансплантацію печінки на базі Інституту.

Лікарську бригаду було оперативно доставлено завдяки сприянню Державної служби з надзвичайних ситуацій та Національної поліції. Висловлюємо глибоку вдячність їх керівникам та безпосереднім виконавцям: пілотам, працівникам патрульної поліції, водіям та усім, хто був задіяний у цьому процесі.

  

Вдячність та шана донору та її родині за крок милосердя завдяки якому чотири людини отримали шанс на нове життя.

  

Окрема подяка колективу Ковельського МТМО під керівництвом В. С. Вітера за їх високий професіоналізм та колегіальність і бригадам хірургів на чолі з Габрієляном А.В., Мазуром А.П., Гриненком О.В. та Закордонцем В.П., які отримали професійне задоволення від спільної роботи та сподіваються на подальшу плідну співпрацю.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo