Новини
IMG_20220311_091401_749.jpg
11 березня 2022
Хірургічна спільнота світу підтримує Україну

Європейське відділення міжнародної федерації хірургіі ожиріння (IFSO-EC) після звернення Української асоціації бариатричноі хірургіі, прийняло меморандум щодо вторгнення Росії в Україну та обмеження відносин з російськими хірургами.

Згідно з ним, хірурги з Россії тепер не можуть мати представництва в Асоціації та не допускаються до участі у конференціях і зборах.

Детально з меморандумом можна ознайомитися на сайті відділення міжнародної федерації хірургіі ожиріння. Також він буде надрукований в журналах Obesity Surgery and Obesity Facts.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo