Новини
З днем медичного працівника!.png
17 червня 2022
З днем медичного працівника!

Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем медичного працівника!

Останні події ще більш актуалізували важливість медичної галузі та щоденної кропіткої роботі лікарів, медичних сестер, парамедиків, медичних інженерів й інших спеціальностей, які надають медичну допомоги.

Рятуючи життя на полі бою, в операційних, консультуючи й працюючи в тиші лабораторій і реабілітаційних залах, ми наближаємо нашу Перемогу та забезпечуємо здоров’я нації.  

Нехай усе, що зроблено з любов’ю, душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю, а виконання благородної місії приносить професійне задоволення!

Нехай віра та оптимізм будуть вірними супутниками на все життя, а заслужена шана додасть сил і наснаги на нові здобутки у справі!

Від усього серця бажаємо Вам, і Вашим рідним міцного здоров’я, здійснення мрій, мирного неба над головою, оптимізму, нових досягнень, впевненості у власних силах!

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти БЛАГОДІЙНІСТЬ
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут Контактна інформація Інформація для благодійників
logo