Новини
13 березня 2017
Операція OZAKI: фотодеталі

В інституті Шалімова вдруге проведена "операція Ozaki". 3 березня 2017 р., кардіохірурги відділу хірургії та трансплантації серця «Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова» НАМН України виконали унікальну операцію у пацієнта з патологією аортального клапана, розширенням кореня аорти та аневризмою висхідного відділу аорти.

Продовжуючи міжнародну співпрацю,наші кардіохірурги разом з кардіохірургом з університетської клініки м. Ессен (Німеччина) Jaroslav Benedik (Ярославом Бенедіком), виконали надскладну операцію OZAKI*** (повне відновлювання стулок аортального клапана з власного перикарду пацієнта) у поєднанні з пластикою кореня аорти за методикою Hemi-Yacoub, та протезуванням висхідного відділу аорти. Операція проходила в кілька етапів, деякі з котрих самостійно виконувались фахівцями інституту Шалімова, а деякі – за участі німецького колеги.

Використовуючи, розроблені Jaroslav Benedik (Ярославом Бенедіком), оригінальні лекала із «size set», фактично були повність сформовані - «викроєні» та імплантовані неостулки аортального клапана з аутоперикарду (власної мязової тканини хворого).

Унікальність операції полягає в тому, що вперше в Україні таке хірургічне втручання одночасно поєднувалось з пластикою розширеного кореня аорти (за методикою Hemi-Yacoub) та протезуванням висхідного відділу аорти.

Нагадуємо, що вперше в Україні операція Озакі (Ozaki) була зроблена в Національному Інституті хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова НАМН України минулого року. 

Переглянути детальний фотоматеріал можна на сайті Інституту у розділі "Фото для фахівців" 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo