Новини
лекція Салютін (3).jpg
22 лютого 2021
"Теоретичні та практичні питання гістосумісності та імуногенетики"
Сьогодні стартував курс тематичного удосконалення по темі "Трансплантаційна імунологія" з першої вступної лекції в Національному інституті хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова.
На курсі за тиждень будуть розглянуті усі питання лабораторної діагностики і супроводу трансплантації. Докладніше буде розібране генетичне типування, проведення крос-матчів, а також питання гістосумістності та підбору пари донора-рецепієнту.
Триватиме курс до 26 лютого. На ньому зібралися представники лікарень різних обласних центрів, щоб отримати нові знання для порятунку життів.

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo