|
24 червня 2026
Вебінари для науковцівНауково-організаційне управління НАМН України повідомляє, що МОН України і ДНТБ починають цикл вебінарів для всіх наукових співробітників щодо подання даних до Національної системи дослідників. Перший вебінар відбудеться 24 червня 2026 року о 15:00 за київським часом. Тема: «Актуалізація профілю ORCID для подання даних до модуля "Національна система дослідників" у Національній інформаційній системі URIS». Другий вебінар відбудеться 25 червня 2026 року о 15:00 за київським часом. Тема: «Як правильно заповнити заявку до Національної системи дослідників України». Обидва вебінари відбудуться у форматі Zoom та транслюватимуться на ютуб-каналі ДНТБ України. Реєстрація здійснюється за посиланням:
|