24 червня 2026

Вебінари для науковців

Вебінари_16х9.jpg

Науково-організаційне управління НАМН України повідомляє, що МОН України і ДНТБ починають цикл вебінарів для всіх наукових співробітників щодо подання даних до Національної системи дослідників.

Перший вебінар відбудеться 24 червня 2026 року о 15:00 за київським часом. Тема: «Актуалізація профілю ORCID для подання даних до модуля "Національна система дослідників" у Національній інформаційній системі URIS».

Другий вебінар відбудеться 25 червня 2026 року о 15:00 за київським часом. Тема: «Як правильно заповнити заявку до Національної системи дослідників України».

Обидва вебінари відбудуться у форматі Zoom та транслюватимуться на ютуб-каналі ДНТБ України.

Реєстрація здійснюється за посиланням: 

https://mon.gov.ua/news/mon-i-dntb-pochynaiut-tsykl-vebinariv-shchodo-podannia-danykh-do-natsionalnoi-systemy-doslidnykivv=6a39545c957c9&fbclid=IwdGRjcASnL_JjbGNrBKcvo2V4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHgz9MLJn7sGeFRBZdieO3OkLbRbln61abQoHmyj10XrjOpsS6fkdNN4yv00a_aem_FNMiY5r9uAjQT3TzatVucA