Новини
Шалимова (45).png
22 червня 2022
Вулиці Академіка Шалімова - бути!
У застосунку "Київ Цифровий" завершилося електронне голосування щодо перейменувань вулиць столиці, однією з яких стала і вулиця Героїв Севастополя.
 
З десятка запропонованих нових назв, кияни обрали найбільш гідний варіант - вулиця Академіка Шалімова. Символічно, що саме на цій вулиці і розташований Інститут, створений, починаючи від ідеї та закладного каменю Олександром Олексійовичем.
 
❤Ми вдячні всім, хто прийняв участь у голосуванні та зробив свій свідомий вибір. Відтепер, завдяки вам, в Києві буде вулиця Академіка Шалімова, який зробив вагомий вклад у вітчизняну хірургію, місто та киян.
 
Це чудовий подарунок для всіх співробітників Інституту в ювілейний 50 рік від дня його заснування.
Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти БЛАГОДІЙНІСТЬ
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут Контактна інформація Інформація для благодійників
logo