Новини
photo_2023-06-01_12-33-32.jpg
02 червня 2023
Донорство крові

Донорська кров або компоненти, які з неї отримані, щодня рятують мільйони життів. На жаль, з різних обставин та причин, кожного року кількість людей, що бажає стати добровільним донором зменшується, що зумовлює дефіцит препаратів крові і погіршення якості і своєчасності надання медичної допомоги.

Тому ми так цінуємо шляхетне рішення небайдужих людей.

На цьому тижні наша виїзна бригада відділення трансфузіології та екстракорпоральних методів гемокорекції, на запрошення колективів Державного Університету Телекомунікацій та Київського національного університету будівництва та архітектури, провела забір донорської крові. Близько 100 чоловік за цей тиждень стали донорами.

Ми дякуємо всім, хто долучився до цієї благородної ініціативи - адміністрації установ, професорсько-викладацькому складу, студентам і курсантам! Ваша кров врятує чиєсь життя!

 

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Контактна інформація Як доїхати
logo