Новини
Українці (2).png
04 квітня 2022
Інформація для тих, хто потребує трансплантації органів та знаходиться на листку «очікування»

Шановні українці! Інститут здійснює діяльність з трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів людині у відповідності до положень Закону України «Про трансплантацію органів та інших анатомічних матеріалів людині», особливої уваги приділяючи нормі Закону щодо  заборони вилучення анатомічних матеріалів у осіб, які загинули у наслідок бойових дій.

У профільних відділеннях Інституту відновлено заходи щодо забезпечення трансплантаційної допомоги (проведення трансплантацій від родинного або посмертного донорів).

Забезпечення операцій з трансплантації, здійснюється у відповідності до «пілотного» проекту з трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів людині, тобто є безкоштовним.

‼Пацієнти, які потребують пересадки органу від посмертного донора можуть у плановому порядку здійснити здачу біологічного матеріалу (крові) для послідуючого імунологічного типування.

Для координації дій звертайтеся до трансплант-координатора Інституту Шелеста Володимира Володимировича +38(097)904-3876

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo