Новини
Шалимова (81).png
08 вересня 2022
Міжнародний день фізіотерапевта
Сьогодні відзначається Міжнародний день фізіотерапевта, який започатковано Всесвітньою конфедерацією фізичної терапії (WCPT) у 1996 році.
Неможливо переоцінити внесок фізіотерапії в фізичній та трудовій реабілітації хворих, особливо тих, які перенесли оперативні втручання у наслідок захворювань чи травм.
 
Фізична реабілітація, яка передбачає дію на організм різних фізичних факторів сприяє як найшвидшому відновленню тканин, нормалізації функції внутрішніх органів та систем і опорно-рухового апарату та як наслідок скорішу медичну реабілітацію та соціалізацію пацієнта.
 
В комплексному лікуванні пацієнтів Інституту, як стаціонарних так і амбулаторних застосовуються різноманітні методи фізіотерапії, що забезпечує найскоріше одужання.
 
Також, можливо отримати фізіотерапевтичні процедури в амбулаторному режимі (озонотерапія, електро та магнітотерапія, електофорез збагаченої тромбоцитами аутоплазми) в умовах поліклінічного відділення, за направленням лікаря або після консультації фахівця Інституту.
До відома: Електрофорез аутоплазми крові - 809 грн.
📞Для запису на консультацію звертайтесь за телефонами: (044)408-14-36, (093)542-36-97
📞За додатковою інформацією звертайтесь до спеціаліста Терехов Георгій Вадимович +38(067)931-14-31
Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Інформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відео та фоторепортажі про інститут Контактна інформація
logo