Новини
Клин случай, копия (15).png
29 вересня 2022
Всесвітній день серця

Якщо Ви шукаєте ідеальний день аби кинути палити, почати займатися фізичними вправами та перейти на здорове харчування - то він саме сьогодні!

Хвороби серця та судин є однією з основних причин смертності та захворюваємості. Інфаркти, інсульти щороку «вбивають» понад 17 мільйонів людей, серед них багато працездатних та соціально активних чоловіків та жінок.

За часту, причиною хвороб серцево-судинної системі є надмірне та нездорове харчування, вживання великої кількості солі, солодкого, алкоголю. Паління та відсутність фізичної активності також негативно впливає на стан судин та серцевого м’язу.
  
Раціональне харчування, фізична активність, відмова від паління, медичний моніторинг стану організму дозволить Вам запобігти розвитку хвороби!   

Змініть свій спосіб життя сьогодні - подбайте про себе та своє серце! ​

📞Отримати консультацію лікаря кардіолога, пройти відповідне дослідження Ви можете в нашому Інституті, записавшись прийом лікаря на офіційному сайті Інституту або зателефонувавши до консультативної поліклініки: (044) 408-14-36, (093) 700-56-04.

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відео та фоторепортажі про інститут Контактна інформація
logo