Новини
IMG_20220312_081041_279.jpg
12 березня 2022
Дякуємо за підтримку!

В скрутний для всієї країни час, велики компанії не стоять осторонь, а допомагають подолати всі незгоди та дістатися нашої Перемоги.

Компанія PepsiCo одна з перших розпочала проект з допомоги лікувальним закладам, літнім людям, нашим захисникам. Висловлюємо подяку компанії PepsiCo за підтримку та допомогу!

Ваша підтримка є важливою для кожного пацієнта та медичного працівника, які знаходяться на своїх робочих місцях та надають медичну допомогу в цілодобовому режимі.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo