Новини
Шалимова (92).png
24 жовтня 2022
Міжнародні конгреси на 2023 рік

Навчання лікаря після закінчення медичного учбового закладу ніколи не припиняється. Постійна й безперервна медична освіта є запорукою нових знань та навичок, які і є критерієм професіоналізму та кваліфікації медичного працівника. 

Шановні колеги, до Вашого відома надається перелік конгресів та основних науково-практичних заходів, що заплановані до проведення в 2023 році за кордоном.

Отримання відповідної інформації, що буде застосована в клінічній практиці та, особливо участь наших фахівців в роботі наукових форумів, є частинної нашого спільного внеску в Перемогу!

Із повним переліком можна ознайомитися за посиланням

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo